Saç Botoksu Nedir Nasıl Yapılır ?

Saç botoksu nedir nasıl yapılır ?, saçı sakinleştiren, saçı onararak dolgunlaşmasını sağlayan, nemlendiren, saça hacim kazandıran ve dalgalı saçları açan bir anti-aging sistemdir. Keratinle karıştırılan saç botoksu farklı şeylerdir. Keratinde zehirli maddeli malzemeler kullanırken, Saç botoksunda kullanılan malzemeler tamamen zehirsizdir.

Saç Botoksu Nedir ?

Her birey bakımlı parlak ve canlı saçlara sahip olmak ister. Fakat fön, perma ve boya gibi işlemler sonucunda saçlar cansızlaşır ve yıpranır. Saçlar bu hale dönüştüğünde imdadımıza saç botoksu yetişir. Saç botoksu sayesinde yeniden canlı ve parlak saçlara sahip olursunuz.

sac botoksu nedir nasıl yapılır
sac botoksu nedir nasıl yapılır

Saç Botoksu Nasıl Yapılır?

Saç botoksu nasıl yapılır, kırılmış saç lifleri havyar yağı, E ve B5 vitaminleri gibi kolajen kompleksli güçlü maddelerle onarır. İlk kullanımdan sonra saçlarınızı, canladırır, besler ve nemlendirir. Botoks işleminden sonra saçlar inanılmaz derece de parlak ve yumuşak olur. Saçlarınızdaki kırıklar tamamen tamir olur. Saç botoksu, kıvırcık, kalın, düz, gri, ince ve sarışın hemen hemen tüm saç diplerinde sonuç almak mümkündür.

Saçlarınız PH+ arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saç diplerinden uçlara kadar sürülür. Geniş ağızlı fön tarağıyla kurutulur. Saçlarınıza dipten uca fön çekilir. Sonrasında saçın yapısına göre uygun ısıda düzleştirilir. İsteğe göre Moisturizing veya Balancing şampuan ile yıkanılır. Saç botoksu zararsız bir tedavidir. Saç botoksu sonrasında saçlarınız boyanabilir. Bu tedaviyi 4 ayda bir tekrar ettirebilirler.

Saç Botoksu Faydaları Nelerdir?

Saç botoksu faydaları nelerdir, Sedef hastalığı ve kepek gibi saç derisi hastalıklarına iyi gelir. Saç bağlarını koparmadan düz ve ipeksi hale getirir. Saç dökülmesini en aza indirir.

Hamilelikte Saç Botoksu Yapılır Mı?

Hamilelikte saç botoksu yapılır mı, hamileler için saç botoksu yaptırmak uygun değildir.

Saç Botoksu Fiyatları

Saç botoksu fiyatları, saçların uzunluğuna göre saç botoksu fiyatları 300-500 TL arasında değişmektedir.

Saç bakımı ile ilgili daha çok bilgiye aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde Aynı zamanda

  • Cilt bakımı,
  • sağlıklı yaşam,
  • saç bakımı,
  • diyet tarifleri
  • diyet nasıl yapılır
  • hastalıklar
  • hastalıkların tedavileri
    gibi bir çok konuda araştırmalarımızı yazıya döküyoruz ve sizlerle paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ketojenik Diyet ve listesi
Ketojenik Diyet ve listesi

Ketojenik Diyet ve listesi, son dönemlerin en popüler diyet programıdır. Şahan Gökbakar’ın sağlıklı bir şekilde kilo vermesini sağlayan ketojenik diyetin

Kapat